INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrallë ndodhin të tilla gjëra! Aktori i njohur martohet për herë të tretë me një vajzë 33 vite më të re. E dini pse? [FOTO]

Rrallë ndodhin të tilla gjëra! Aktori i njohur martohet për herë të tretë me një vajzë 33 vite më të re. E dini pse? [FOTO]

Publikuar më: 18:32 16-04-2018

Martesa është një ndër gjërat më të shenjta dhe padyshim çelësi për të patur një familje të lumtur dhe të shëndetshme. Por në ditët e sotme me zhvillimi e gjithçkaje që na rrethon kjo “shenjtëri” e familjes ka filluar të zbehet dhe gjithmonë e më pak shohim familje ose më saktë fëmijë të lumtur.

Por mesa duket për Richard Gere 68-vjeç, asgjë nuk është e pamundur, pavarësisht të gjithave ai ka vendosur që në këtë moshë të martohet më të dashurën e tij 35 vjeçare Alejandra Silva.

Sipas gazetës Spanjolle “ABC” çifti ka caktuar datën 5 maj dhe kanë zgjedhur Washingtopnin si vendin e ceremonisë dhe festës. Bëhet fjalë për një ceremony shumë private ku do të marrin pjesë vetëm njerëz të afërt.

Aktori i i “Pretty Ëoman” dhe “American Gigolo” është martuar dy herë të tjera njëherë me Cindy Crawford nga viti 1991 deri në 1995 dhe pasi është ndarë është martuar më vonë me aktoren Carey Loëell nga viti 2002 deri në vitin 2013, nga kjo martesë ka lindur edhe djali i tij Homer ii cili është 18-vjeç.

Siç shkruan edhe “The Sun” lajmi për një martesë të mundshme kishte filluar të qarkullonte dhjetorin e kalaur kur Alejndra u pa me një unazë diamante në dorë.

gere-3-1-1024x575.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079340934753418
    array(1) { ["section"]=> string(124) "rralle-ndodhin-te-tilla-gjera-aktori-i-njohur-martohet-per-here-te-trete-me-nje-vajze-33-vite-me-te-re-e-dini-pse-foto-55428" }