INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? [FOTO]

Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? [FOTO]

Publikuar më: 18:20 13-06-2018

Një nga moderatoret më të komentuara të showbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

Ajo ka publikuar gjithashtu edhe dy foto të tjera teksa shfaqet nudo dhe e mbuluar nga trëndafilat, mirëpo nëse shumë persona kanë dashur ta urojnë ose të komentojnë negativisht në foto, nuk kanë mundur ta bëjnë pasi Roza ka bllokuar komentet.

roza.png

reposht.png


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010499954223633
    array(1) { ["section"]=> string(124) "roza-lati-feston-ditelindjen-e-mbuluar-me-trendafila-dhe-krejtesisht-nudo-por-ky-veprim-i-saj-na-cuditi-pse-valle-foto-61638" }