INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronaldo tallet keq me gazetarin gjatë transmetimit direkt [VIDEO]

Ronaldo tallet keq me gazetarin gjatë transmetimit direkt [VIDEO]

Publikuar më: 20:07 14-09-2018

Ende nuk ka shënuar golin e parë në Seria A, por humorin duket se e ka mjaft të mirë.

Në një video që qarkullon ditën e sotme nëpër rrjetet sociale, shihet Cristiano Ronaldo, që imiton gazetarin e Juventus TV nga mbrapa shpine.

Gazetari, ishte në transmetim “live”, para se të niste stërvitja e bardhezinjve, dhe portugezi, i cili e pikasi në atë moment, i doli menjëherë nga mbrapa, dhe nisi të bëjë disa veprime tallëse, sigurisht me shaka. Video ka bërë bujë në të gjithë Italinë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.025540828704834
    array(1) { ["section"]=> string(69) "ronaldo-tallet-keq-me-gazetarin-gjate-transmetimit-direkt-video-71735" }