INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Robert Alija dhe vajza mes STUDENTËVE: Jam më i lumtur se kurrë, këtë nuk e ka bërë askush...

Robert Alija dhe vajza mes STUDENTËVE: Jam më i lumtur se kurrë, këtë nuk e ka bërë askush...

Publikuar më: 12:55 07-12-2018

Protestës së studentëve ju është bashkuar dhe artisti Robert Alija bashkë me vajzën e tij Gala. Ai ka shkuar mes studentëve për t’i mbështetur.

Në fjalën e tij, Robert Aliaj tha:

"Jam këtu sot për të mbështetur studentët dhe jam më i lumtur se kurrë. Gjithashtu ju them se protesta të qëndrojë larg politikës sepse vetëm kështu mund t’ia dilni. Këtë nuk e ka bërë askush dhe më erdhi dita që sot 60 vjeç të shoh studentët që protestojnë.
Bashkë me mua është edhe vajza ime, e cila mbështet këtë ngjarje të rrallë në vendin tonë.”

Ndërsa, vajza e Robertit, e emocionuar u shpreh:

"Jam shumë e lumtur që sot ndodhem mes jush, vazhdoni mos u ndalni. Jemi të gjithë me ju!”

robetrttti.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073418617248535
    array(1) { ["section"]=> string(89) "robert-alija-dhe-vajza-mes-studenteve-jam-me-i-lumtur-se-kurre-kete-nuk-e-ka-bere-a-80931" }