INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora shtatzënë?! Videoja të cilën këngëtarja e fshiu menjëherë, ngre dyshime [FOTO/VIDEO]

Rita Ora shtatzënë?! Videoja të cilën këngëtarja e fshiu menjëherë, ngre dyshime [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 10:57 05-07-2018

Mund të jetë e papritur por ndoshta dhe e vërtetë.

Dyshimet i ka ngritur një video të cilën këngëtarja e ka postuar në Instastorie. Në këmishë nate dhe e shpenguar, Rita shfaqet  dukë kërcyer nën ritmet e albumit të ri të Drake “Scorpion”, por ajo që bie veçanërisht në sy është barku i rrumbullakosur.

Fakti që është penduar më pas dhe ka vendosur ta heqë postimin, vetëm sa i përforcon dyshimet për një shtatëzani të mundshme.

Që nga koha që ‘zyrtarizoi‘ lidhjen me muzikantin 27 vjeçar nga New Yorku, Andrew Watt, çifti janë të pandarë ndërsa fotografohen shpesh teksa shfaqin afrimitet në publik.

Për herë të parë, këngëtarja u fotografua në tetor të vitit të kaluar me të dashurin e ri, por për asnjë çast nuk ka shprehur dëshirën që të flasë para mediave lidhur me jetën e saj private. /intv.al/

36694764_10214217976676666_7941445382716784640_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035519599914551
    array(1) { ["section"]=> string(94) "rita-ora-shtatzene-videoja-te-cilen-kengetarja-e-fshiu-menjehere-ngre-dyshime-foto-video-63860" }