INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora shkëlqen si një elf i vërtetë [FOTO]

Rita Ora shkëlqen si një elf i vërtetë [FOTO]

Publikuar më: 18:22 10-12-2017

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer në koncertin e organizuar në Londër të Anglinë me rastin e festave të fund vitit “Jingle Bell FM’s Jingle Bell Ball 2017”.

27-vjeçarja në skenë ishte veshur me fustan sexy të frymëzuar nga “Santa Claus” dhe “Elf”, një kombinim të plotë mes veshjes dhe çizmeve.

Rita gjithmonë di të tërheq vëmendjen jo vetëm me zërin e saj kumbues.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00437498092651
    array(1) { ["section"]=> string(49) "rita-ora-shkelqen-si-nje-elf-i-vertete-foto-44498" }