INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora shfaqet mahnitëse në eventin më të madh muzikor në Australi [FOTO]

Rita Ora shfaqet mahnitëse në eventin më të madh muzikor në Australi [FOTO]

Publikuar më: 16:35 28-11-2018

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është zgjedhur si e ftuar speciale në eventin ‘Aria Awards’, një ndër organizimet më të rëndësishme muzikore në kontinentin australian.

Në parakalimin e tapetit të kuq, ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan në ngjyrë lejla i frymëzuar nga përrallat dhe të gjitha mediat e huaja e cilësuan si ‘princesha e mbrëmjes’.

dfgjfhjhfggzsd.JPG

 

Më pas Rita u ngjit në skenë për të performuar disa nga hitet e saj më të njohura dhe në pjesën më të madhe të eventit vëmendja ishte e drejtuar nga ajo. Këngëtarja me origjinë shqiptare prezantoi dhe një nga çmimet më të rëndësishme të mbrëmjes, ‘Kënga më e mirë Pop’.

 

dzfhgjh.JPG

edfyhdfgjh.JPG

 

dfhdgjhdg.JPG

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032958984375
    array(1) { ["section"]=> string(79) "rita-ora-shfaqet-mahnitese-ne-eventin-me-te-madh-muzikor-ne-australi-foto-80114" }