INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora ‘pushtohet’ nga e zeza [FOTO]

Rita Ora ‘pushtohet’ nga e zeza [FOTO]

Publikuar më: 15:09 02-12-2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora po shijon frytet e suksesve më të fundit, këngë që kanë pushtuar majat e klasifikimeve në shumë shtete.

Por jo vetëm me këngë 26-vjeçarja tërheq vëmendjen edhe me look-un e saj shumë seksi dhe origjinale.

Këtë fundjavë Rita na përshendet në instagram duke u veshur tërësisht me të zeza.

Me një trup perfekt dhe bjonde sigurisht që e zeza i shkon shumë kënëgëtares.

rita_1.jpg

 

rita_2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032598972320557
    array(1) { ["section"]=> string(40) "rita-ora-pushtohet-nga-e-zeza-foto-43716" }