INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora në ‘’Voice’’? Surprizon këdo, jo si e ftuar por si ‘’konkurente’’... [VIDEO]

Rita Ora në ‘’Voice’’? Surprizon këdo, jo si e ftuar por si ‘’konkurente’’... [VIDEO]

Publikuar më: 18:07 17-11-2017

Juria e “The Voice” ashtu si edhe në Shqiperi kanë shpinën e kthyer dhe nuk e dinë se kush po këndon apo konkuron, këngëtarja shqiptare mahnit jurinë me zërin e saj...

Rita Ora u bë pjesë e “The Voice of Germany” duke kënduar këngën e saj ‘’Your Song’’ dhe zëri i saj ka mahnitur jurinë e spektaklit pasi ata nuk nuk e kishin idenë që prapa tyre nuk qëndronte një konkurente e thjeshtë apo e vërtetë por ishte vetë Rita. Të gjithë anëtarët shtypën butonat duke u habitur sesi “vajza e panjohur” kishte një zë si Ora dhe kur kthehen janë pafjalë. Shikoni videon më poshtë reagimin e tyre./intv.al/ 

 

Rita Ora ne "Voice"? Surprizon kedo, jo si e ftuar por si "konkurente"... #INTvAlbania #InstaVideo

A post shared by IN Tv - INRadio105.7 - intv.al (@intvalbania) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022649765014648
    array(1) { ["section"]=> string(76) "rita-ora-ne-voice-surprizon-kedo-jo-si-e-ftuar-por-si-konkurente-video-42263" }