INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora na zbuloi se kjo shqiptare do t’i bashkohet asaj te ‘Fifty Shades Freed’ [VIDEO]

Rita Ora na zbuloi se kjo shqiptare do t’i bashkohet asaj te ‘Fifty Shades Freed’ [VIDEO]

Publikuar më: 19:26 09-01-2018

Ehh, shqiptarët tashmë po bëjnë ‘namin’ në botë dhe kjo është një gjë mjaft pozitive për të gjithë në. Shqipëria ka nevojë akoma më shumë për artistë si Rita Ora apo personazhe mjaft të njohur shqiptare të cilët na përfaqësojnë denjësisht. Së fundmi, Rita është një ndër këngëtaret më të dëgjuara dhe përfolura të momentit në botë dhe kjo bën krenarë gjithë shqiptarët. Kjo e gjitha jo vetëm me këngët e saj, “Anywhere” apo  “Your Song” por edhe me këngën ‘For You’ në bashkëpunim me Liam Payne. Këngë kjo e cila është kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed”.

Por mesa duket surprizat vazhdojnë! Rita na zbuloi se edhe një tjetër shqiptare që do të jetë pjesë e ‘Fifty Shades Freed’. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n dhe kjo dallon në listën e publikuar të këngëve të filmit. Edhe Lipa vjen në bashkëpunim, këtë herë me Whathan me këngën ‘High’./intv.al/

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013790130615234
    array(1) { ["section"]=> string(79) "rita-ora-na-zbuloi-se-kjo-shqiptare-do-t-i-bashkohet-asaj-te-fifty-shades-47078" }