INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora mbërrin në Tiranë shumë ndryshe! Ky është personi i parë që ka takuar dhe kjo është fotoja e saj e parë në kryeqytet [FOTO]

Rita Ora mbërrin në Tiranë shumë ndryshe! Ky është personi i parë që ka takuar dhe kjo është fotoja e saj e parë në kryeqytet [FOTO]

Publikuar më: 18:40 03-06-2018

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e sotme një super koncert në “Sheshin Skënderbej” ka mbërritur në Tiranë. Përveç motrës, Elena ajo shoqërohet edhe nga babai i saj. Ndërkohë personi i parë që ka takuar është në tokën shqiptarë është kryebashkiaku Erion Veliaj, me të cilin po zhvillon një takim në ambientet e Bashkisë së Tiranës.

Elena Ora, motra e Ritës, ka publikuar një foto në instastory ku shfaqet me këngëtaren me famë botërore dhe Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për të cilin shkruan: Kryebashkiaku më i mirë.

Vihet re që Rita ka ndryshuar totalisht pamjen e saj duke lyer flokët me të kuqe.

major.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023901462554932
    array(1) { ["section"]=> string(135) "rita-ora-mberrin-ne-tirane-shume-ndryshe-ky-eshte-personi-i-pare-qe-ka-takuar-dhe-kjo-eshte-fotoja-e-saj-e-pare-ne-kryeqytet-foto-60579" }