INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora kujton me mall lidhjen me Calvin Harris dhe i habit të gjithë me deklaratën: Jam SHQIPTARE kështu që... [FOTO]

Rita Ora kujton me mall lidhjen me Calvin Harris dhe i habit të gjithë me deklaratën: Jam SHQIPTARE kështu që... [FOTO]

Publikuar më: 21:08 05-10-2018

Të gjithë e mbani mend romancën e Rita Orës dhe Dj të famshëm, Calvin Harris. Kjo ishte lidhja e parë që u zbuluar për publikun nga Rita Ora, por në vitin 2014 mori fund.

Në një intervistë për ITV shoW, Rita zbuloi nëse do zgjidhte një skocez, francez apo italian në një takim sekret dhe kujtoi lidhjen e saj me Calvin Harris.

“Kam qenë në një lidhje me një skocez dhe kam kaluar ditët më të bukura. Në një lidhje pyes për gjithcka, dyshoj për gjënë më të vogël dhe bëj akuza! Jam shqiptare kështu që jam shumë e papërmbajtshme … Dua të përjetoj gjithçka me atë person. Unë dashuroj shumë fort”, tha Rita.

ORA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074858665466309
    array(1) { ["section"]=> string(119) "rita-ora-kujton-me-mall-lidhjen-me-calvin-harris-dhe-i-habit-te-gjithe-me-deklaraten-jam-shqiptare-keshtu-qe-foto-74244" }