INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora ju bashkohet ‘engjëjve’ të Victoria's Secret, në shfaqjen gjigande në Manhatan…[FOTO]

Rita Ora ju bashkohet ‘engjëjve’ të Victoria's Secret, në shfaqjen gjigande në Manhatan…[FOTO]

Publikuar më: 10:07 09-11-2018

Shfaqja gjigande“Victoria ‘s Secret”, është ndër eventet më spektakolare dhe e përvitshme në fushën e modës në mbarë vendin, ku u zhvillua në Manhatan të Amerikës.

Rita Ora, bukuroshja shqiptare me fame ndërkombëtare, performoi në skenen madhështorë, e veshur me çizme të zeza dhe të zbukuruara në zinxhirët e arit.

Ajo realizoi këngën e saj të vetme “Let You Love” me modelet që sfilonin në skenë, duke npërfshirë Stella Maxwell dhe Bella Hadid, duke i shoqëruar në pistën e pasqyruar në çizmet “rockstar”.

coverrrr.PNG

Ora ka ndarë me ndjekësit e sajë disa nga momentet më të bukura të spektaklit të famshëm, nëpërmjet publikimit të disa fotove dhe video-ve në profilin e sajë në instagram. Në tapetin e kuq, është shfaqur e veshur me një fustan të shdritshëm me temina, dhe taka ngjyrë gri, ku dukej shumë sharmante e me finesë.

fhhhhgf.PNG

gfjgj.PNG

gfhgfj.PNG

dfhgfthgfhfghgfh.PNGgfhfghjfgh.PNG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079641342163086
    array(1) { ["section"]=> string(95) "rita-ora-ju-bashkohet-engjejve-te-victoria-s-secret-ne-shfaqjen-gjigande-ne-manhatan-foto-78111" }