INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora jep lajmin e madh, nënshkruan kontratë të rëndësishme [FOTO]

Rita Ora jep lajmin e madh, nënshkruan kontratë të rëndësishme [FOTO]

Publikuar më: 13:00 03-11-2017

Sukseset e saj vazhdojnë të jenë të njëpasnjëshme.

Pas rikthimit në muzikë, Rita Ora po kthehet në këngëtaren më të kërkuar jo vetëm nëpër koncerte. Këngëtarja  nuk di të ndalet. Pas suksesit si imazh i linjave “Tezenis” dhe “Adidas” së fundmi ka dhënë lajmin e madh që sapo ka nënshrkuar kontratën me partneritetin me gjigandin “Samsung”. Këtë Rita e ka treguar nëpërmjet një postimi të bërë në Instagramin e saj.

 “Çkemi njerëz! Jam shumë e lumtur të lajmëroj që tani jam në partneritet me brendin  e njohur “Samsung”. Aventura sapo ka filluar”, shkruan ajo. 

ad_asfed.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002439022064209
    array(1) { ["section"]=> string(72) "rita-ora-jep-lajmin-e-madh-nenshkruan-kontrate-te-rendesishme-foto-40856" }