INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, ja çfarë e sjell këtë herë [VIDEO]

Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, ja çfarë e sjell këtë herë [VIDEO]

Publikuar më: 11:07 12-01-2018

Pavarësisht famës dhe sukseseve Rita Ora nuk e  harron vendin e saj.

Pasi realizoi klipin ‘Shine Ya Light në Kosovë’, këtë herë kënëgtaren do ta rikthejë në vendlindje 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës. Përveç surprizave të shumta, do të jenë edhe performancat e Ritës ato që do të krijojnë një artmosferë mjaft energjike dhe patriotike. Ardhjen e  saj e ka konfirmuar këshilltari i zëvendëskryeministrit Behgjet Pacolli. Sipas tij Rita Ora do të vijë me avionin e tij privat. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040609836578369
    array(1) { ["section"]=> string(75) "rita-ora-do-te-vije-serish-ne-kosove-ja-cfare-e-sjell-kete-here-video-47333" }