INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora “çmend” rrjetin, pas fotos me tanga, pret vitin 2018 me këtë foto NUDO [FOTO]

Rita Ora “çmend” rrjetin, pas fotos me tanga, pret vitin 2018 me këtë foto NUDO [FOTO]

Publikuar më: 17:58 01-01-2018

Viti 2017-të ishte një nga vitet më të suksesshme të Rita Orës, pas rikthimit në skenën muzikore e jo vetëm. Para disa ditësh, këngëtarja shqiptare publikoi një sëri fotosh në Instastory, të cilat bënë xhiron e rrjetit. Në njërën prej tyre ajo shfaqej e zhveshur lart ndërkohë që mbulon gjoksin me duar, kurse poshtë mban të veshur një palë tanga të zeza.

“Duke hyrë në 2018-ën...po, publikova një foto të prapanicës sime”, ka shkruar Rita bashkangjitur fotos.

ritua.jpg

 

Por më pas siç duket, Rita “i ka hequr” të brendshmet dhe ka publikuar një foto krejtësisht nudo në Instagram, duke i uruar mirëseardhjen vitit 2018.
`Përshëndetje, jam Rita Ora. Eshtë kënaqësi të takohem me ju viti 2018` shkruan ajo në Instagram.

ora.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033419132232666
    array(1) { ["section"]=> string(86) "rita-ora-cmend-rrjetin-pas-fotos-me-tanga-pret-vitin-2018-me-kete-foto-nudo-foto-46420" }