INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX sjellin projektin e shumëpritur 'Girls' [VIDEO]

Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX sjellin projektin e shumëpritur 'Girls' [VIDEO]

Publikuar më: 08:25 11-05-2018

Kanë bashkuar fuqinë femërore në një këngë te vetme.

Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX menduan të vijnë me një këngë dedikuar femrave. Bashkëpunimi i tyre ishte paralajmëruar prej disa javësh dhe flitet se Rita Ora ka qenë iniciatorja. Ndërkohë që po përfundohen xhirimet e klipit, versioni audio është publikuar, fillimisht në Britaninë e Madhe. Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtaret ndërkohë që presim klipin.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0022590160369873
  array(1) { ["section"]=> string(92) "rita-ora-bebe-rexha-cardi-b-dhe-charli-xcx-sjellin-projektin-e-shumepritur-girls-video-58002" }