INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

Portali E-albania, prezanton risitë e vitit dhe fituesit e konkursit për turizmin[VIDEO]

Publikuar më: 15:24 21-12-2017

Portali E-albania ka mbajtur një aktivitet në lidhje me promovimin e turizmit dhe përmes një konkursi, ku u shpallën dhe tre fitues. Duke përfituar nga takimi Drejtoresha e portalit ka folur dhe për risitë e vitit në favor të qytetarëve, pasi dhjetra shërbime ata i marrin online.
“29 dokumeta tani qytetarët i marrin online dhe shkurtohet kohë dhe kosto,” tha ajo.
Ndërsa një tjetër përfaqësuese e portalit foli për konkusin, që zhvillon fantazinë e të rinjve dhe që promovon vlerat e vendit tonë.
Fituesi i vendit të parë të konkursit është Ardit Hajdini, që u përfaqësua me një foto nga Razama e Shkodrës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029850006103516
    array(1) { ["section"]=> string(20) "risite-e-vitit-45542" }