INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Riri zmbrapsu! Këtë herë Rita Ora e bëri para teje [FOTO]

Riri zmbrapsu! Këtë herë Rita Ora e bëri para teje [FOTO]

Publikuar më: 09:46 25-10-2017

Mund ta themi pa frikë që këngëtarja shqiptare këtë herë është treguar një hap para Rihannas.

Rita Ora dhe Rihanna shpesh janë vënë përballë njëra-tjetrës jo vetëm për rivalitet. Dy këngëtaret janë përfolur edhe për stilin e njëjtë në të veshur. Madje kjo është dokumentuar edhe me foto nga fansat, ndjekësit dhe mediat e huaja. Por ndërkohë që ka qenë Rita ajo që kryesisht është akuzuar se kopjon këngëtaren nga Barbadosi, këtë herë është kjo e fundit që është një hap mbrapa. Nëse do të vëmë re me kujdes, Rihanna me foton e fundit na njohu edhe me tendencën e modelit të flokëve për këtë sezon. Por ndërkohë që Riri është shfaqur tani me këtë look, Rita Ora e ka patur më parë.

tyuhtht.png

 

sergtrfgth.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011793851852417
    array(1) { ["section"]=> string(60) "riri-zmbrapsu-kete-here-rita-ora-e-beri-para-teje-foto-39950" }