INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rinovimi i Icardit, vjen lajmi nga kampi zikaltër: “Do të dalim për një darkë me Wanda Narën dhe do t’i diskutojmë gjërat qetësisht”

Rinovimi i Icardit, vjen lajmi nga kampi zikaltër: “Do të dalim për një darkë me Wanda Narën dhe do t’i diskutojmë gjërat qetësisht”

Publikuar më: 19:41 11-01-2019

Mauro Icardi nuk ka rinovuar ende kontratën me Inter dhe kjo i ka shqetësuar të gjithë në kampin e zikaltërve.

Edhe tifozët kërkojnë një përgjigje dhe mesa duket administratori i ri Marotta nuk do humbasë më kohë.

Në një dekalratë për gazetarët ai ka habitur me batutën e tij në drejtim të menaxherit të Icardit: “Javën që vjen do të dal për një darkë me Wanda Nara dhe do të diskutojmë qetësisht për këtë çështje. Nuk ka nevojë për panik”, tha administratori i deleguar i Interit.

Palët nuk po bien dakord për pagën e Icardit. Lojtari kërkon 9 milionë euro, ndërsa klubi është i gatshëm të ofrojë vetëm 7, këtu po zhvillohet edhe lufta.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026490688323975
    array(1) { ["section"]=> string(134) "rinovimi-i-icardit-vjen-lajmi-nga-kampi-zikalter-do-te-dalim-per-nje-darke-me-wanda-naren-dhe-do-t-i-diskutojme-gjerat-qetesisht-84170" }