INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthet në skenë muzika e grupit “Pooh”, Facchinetti dhe Fogli

Rikthet në skenë muzika e grupit “Pooh”, Facchinetti dhe Fogli "së bashku"

Publikuar më: 15:01 03-11-2017

Grupi muzikor “Pooh” nuk është ndarë asnjëherë përkundrazi ata janë më të bashkuar se kurrë.

Projektet që kanë protagonist anëtarët e një prej bandave muzikore italiane nga më të dashurat për publikun në vitet e fundit, kanë bërë të mundur që kjo histori të vazhdoj të shkëlqejë në të gjitha aspektet.

Pas publikimit të këngës nga Dodi Battaglia, këto ditë është prezantuar në fakt, albumi i parë i kompozuar nga dyshja Roby Facchinetti dhe Ricardo Fogli, dy nga anëtarët më të rëndësishëm për bandën që kanë publikuar pikërisht një album të konsideruar si një arritje për grupin “Pooh”

Albumi i dyshes Facchinetti dhe Fogli pritet të dalë ditën e sotme.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011138916015625
    array(1) { ["section"]=> string(75) "rikthet-ne-skene-muzika-e-grupit-pooh-facchinetti-dhe-fogli-se-bashku-40865" }