INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet 'Piratet e Karaibeve', por këtë herë pa aktorin Johnny Depp [FOTO-VIDEO]

Rikthehet 'Piratet e Karaibeve', por këtë herë pa aktorin Johnny Depp [FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 11:10 26-12-2018

Është publikuar traileri i filmit më të ri “Piratët e Karaibeve”, por këtë herë mungon aktori i njohur Johnny Depp.

Prodhuesi kryesor ‘Disney’ tha se aktori nuk do të jetë më kapiten Jack Sperow. Ai gjithashtu zbuloi arsyet rreth këtij vendimi. Shefi i prodhimit, Sean Bailey tha se 55-vjeçari ishte përjashtuar pasi dëshironin të sillnin energji të re në film.

xdhfjdg.JPG

 

Përveç largimit të Deppit, prodhuesit vendosën të bëjnë edhe disa ndryshime të mëdha. Përkatësisht, ata do të punësojnë skenaristët e filmit “Deadpool”, Rita Ris dhe Paul Wernik për vazhdim e ardhshëm të filmit.

“Ne duam të sjellim energji të reja dhe gjallëri. Më pëlqyen filmat tona të mëparshme, është një nga arsyet kryesore pse dëshirojmë të angazhojmë Paulin”, tha Bailey.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081498622894287
    array(1) { ["section"]=> string(83) "rikthehet-piratet-e-karaibeve-por-kete-here-pa-aktorin-johnny-depp-foto-video-82652" }