INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet përsëri në ‘’Top Channel’’, i bashkohet emisionit ‘’Fiks Fare’’ [FOTO]

Rikthehet përsëri në ‘’Top Channel’’, i bashkohet emisionit ‘’Fiks Fare’’ [FOTO]

Publikuar më: 21:18 11-11-2017

“Top Channel” këtë sezon ka patur shumë prurje të reja, shumë largime dhe shumë të rinj. Por duket se ka një rikthim tek ky televizion. Bëhet fjalë për gazetaren Mimoza Picari e cila do t'i bashkohet programit “Fiks Fare” si kryeredaktore. Këtë lajm e ka bërë të ditur News Bomb pasi Picari la vendin e kryeredaktores së programit "Boom" në Ora News. Mimoza rikthehet në këtë televizion pas disa vitesh. Mund të thuhet se Mimoza ka qenë një ndër gazetaret e para të Top Channel, që prej themelimit të tij.

mimoza-picari-bordo-1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011789798736572
    array(1) { ["section"]=> string(75) "rikthehet-perseri-ne-top-channel-i-bashkohet-emisionit-fiks-fare-foto-41669" }