INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet në ekran? Luana Vjollca zbulon se ku po i kalon pushimet, por i ndodh kjo rastësi që do ju habisë! [FOTO]

Rikthehet në ekran? Luana Vjollca zbulon se ku po i kalon pushimet, por i ndodh kjo rastësi që do ju habisë! [FOTO]

Publikuar më: 22:35 09-07-2018

Luana Vjollca ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me “Mi dhe flakë mallit tim”, këngë e cila u kthye menjëherë në hit. Por moderatorja dhe këngëtarja nuk do ndalet me kaq këtë verë. Pak minuta më parë Luana ka postuar dy foto ku në njërën prej tyre shkruan “Së shpejti”, duke lënë të kuptohet që një projekt i ri po vjen dhe do e shohim sërish në ekran.

belfior.png

 

Ajo gjithashtu ka publikuar një foto ku tregon vendndodhjen e saj të pushimeve dhe është pikërisht ishulli i bukur i Sardeniës në Itali. Ndoshta s’do na e tregonte, por i ndodhi një rastësi e bukur pasi teksa po darkonte, një kore e shkëputur buke (me aq sa kuptohet) ka formuar hartën e Italisë, tamam si një çizme.

ciao.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016729831695557
    array(1) { ["section"]=> string(116) "rikthehet-ne-ekran-luana-vjollca-zbulon-se-ku-po-i-kalon-pushimet-por-i-ndodh-kjo-rastesi-qe-do-ju-habise-foto-64425" }