INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet fuqishëm Miriam Cani! Shenja iluminati dhe inspirohet nga DIVA botërore në klipin e ri [FOTO/VIDEO]

Rikthehet fuqishëm Miriam Cani! Shenja iluminati dhe inspirohet nga DIVA botërore në klipin e ri [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 20:17 20-11-2017

Para pak kohësh këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani premtoi se shumë shpejt do të kishte një rikthim në skenën shqiptare. Dhe kështu bëri,  ajo në bashkëpunim me bashkëshorten e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj sollën për tregun shqiptar videoklipin më të ri, “Metor” që do diskutohet gjatë, jo vetëm sepse është i realizuar shumë mirë por syri i intv.al ka kapur edhe disa detaje sapo u publikua videoklipi,  përveçse dukej një yll në këtë klip, Miriam shihej të ishte inspiruar me veshjen e saj edhe nga diva botërore, Beyonce, këtë mund ta shihni edhe në fotot më poshtë. Ndërsa ajo që ka bërë përshtypje ishte vendosja e brireve tek një kërcimtar, ku kemi të bëjmë me një prej simboleve të iluminatit apo satanit dhe Miriam nuk është kengetarja e parë që e bën këtë. Arsyen se pse Miriam bashkë me Ajola Xoxën kanë dashur të vendosin këtë simbol nuk dihet ende por dimë të themi se kënga ishte mjaft e mirë dhe është pëlqyer./intv.al/

101.jpg

mir.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097990036010742
    array(1) { ["section"]=> string(101) "rikthehet-fuqishem-miriam-cani-shenja-iluminati-dhe-inspirohet-nga-diva-boterore-ne-klipin-e-ri-42532" }