INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet Champions League me javën vendimtare, këto janë sfidat e fundit në grupe

Rikthehet Champions League me javën vendimtare, këto janë sfidat e fundit në grupe

Publikuar më: 12:35 05-12-2017

Rikthehet mbrëmjen e sotme liga e kampionëve me ndeshjet e xhiros së 6 të fazës së grupeve.
Përballjet e sotme do përcaktojnë se cilat do jenë 4 skuadrat që do kalojnë në fazën tjetër.
Ndeshjet që pritet të dhurojnë emocion janë Benficas dhe Baselit, Chelsea-Atletico Madrid, Olimpiacos-Juventus.

Grupi A

20:45 Benfica-Basel

20:45 Manchester United-CSKA Moscow

Grupi B

20:45 Bayern Munich-Paris Saint Germain

20:45 Celtic-Anderlecht

Grupi C

20:45 Chelsea-Atletico Madrid

20:45 Roma-Qarabag FK

Grupi D

20:45 Barcelona-Sporting CP

20:45 Olympiacos-Juventus

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011601448059082
    array(1) { ["section"]=> string(87) "rikthehet-champions-league-me-javen-vendimtare-keto-jane-sfidat-e-fundit-ne-grupe-43978" }