INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna sjell festat e fundvitit me linjën e saj të çorapeve [FOTO]

Rihanna sjell festat e fundvitit me linjën e saj të çorapeve [FOTO]

Publikuar më: 15:51 11-11-2017

Festat po afrohen dhe Rihanna ka menduar t’iu surprizjë me linjën e saj të re të çorapeve.

Kohët e fundit këngëtarja i është përkushtuar shumë fushës së modës madje mund të themi se është mjaft e zonja edhe në marketing. Këto ditë Riri ka sjellë linjën e saj të çorapeve të cilat sjellin më së miri edhe atmosferën e festave të fundvitit.  Fenty ka lançuar  “Rihannaxstance”, çorape të modeleve të ndryshme ku kryesisht theksi është vënë tek detajet: të ngrohta, të rehatshme dhe me shumë stil.

drtyrty.png

ryr67.png

fgyhtyu.png

tfuytu.png

trew.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002856969833374
    array(1) { ["section"]=> string(71) "rihanna-sjell-festat-e-fundvitit-me-linjen-e-saj-te-corapeve-foto-41642" }