INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Çmendet' rrjeti! Rihanna shtatzënë? Ja reagimi i këngëtares [FOTO]

'Çmendet' rrjeti! Rihanna shtatzënë? Ja reagimi i këngëtares [FOTO]

Publikuar më: 21:47 30-01-2018

Në rrjete sociale shumë fjalë lartë e poshtë po ‘cmendin’ rrjetin duke thënë se Rihanna është shtatzënë. E gjithë kjo pasi gjatë performancës në ‘Grammy Awards’ fustani i saj i ngushtë i tregonte pak barkun e rrumbullakosur. Disa burime për ‘HollywoodLife.com’ kanë treguar se Rihanna ka qeshur me të madhe kur ka dëgjuar këto thashetheme për të. Mund të themi se Riri ka marrë pak si shumë kile të tepërta dhe kjo është mëse e dukshme. Burimet tregojnë se edhe pse po jeton e lumtur krah miliarderit Hassan Jameel, ajo nuk është ende gati për të bërë një fëmijë./intv.al/

GIFs-Rihanna-Wild-Thoughts-Performance-Grammys-2018_1.jpg

rihanna_performing-ftr.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097439289093018
    array(1) { ["section"]=> string(47) "rihanna-shtatzene-ja-reagimi-i-kengetares-48953" }