INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna publikon foton ku po ''i shpërthen'' gjoksi, Enca ka diçka për t’i thënë dhe me të drejtë [FOTO]

Rihanna publikon foton ku po ''i shpërthen'' gjoksi, Enca ka diçka për t’i thënë dhe me të drejtë [FOTO]

Publikuar më: 20:03 18-06-2018

Ajo është padiskutim një nga femrat më seksi në botë dhe inspirim për shumë vajza të tjera të cilat do ëndërronin te ecnin në hapat e këngëtares nga Barbadosi. Çdo lëvizje e saj komentohet gjerësisht në mediat online e RiRi është bërë “epiqendra” e lajmeve rozë!

Përveç se një këngëtare e suksesshme, Rihanna është edhe një biznesmene që po korr sukses me linjën e saj të rrobave dhe së fundmi ka lajmëruar që do të lançojnë koleksionin e saj të të brendshmëve.

E së fundmi RiRin do e shohim në një rol në filmin “Ocean’s 8” i cili është lançuar tashmë. Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar një foto në Instagram ku u ka treguar ndjekësve të saj që ky film ka dalë dhe duket shumë seksi me pamjen e saj. Me një fustan që shkëlqen e me gjoksin i cili po i del jashtë, ndërkohë që buzëqeshja në fytyrë i shkon shumë, Rihanna ka tërhequr edhe vëmendjen e Encës e cila i ka komentuar disa emoji si për t’i treguar RiRit që e ka bërë të ndihet keq me sensualitetin e saj.

dddda.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.005640983581543
    array(1) { ["section"]=> string(103) "rihanna-publikon-foton-ku-po-i-shperthen-gjoksi-enca-ka-dicka-per-t-i-thene-dhe-me-te-drejte-foto-62158" }