INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna nuk zë mend, Noizy nuk i ndahet sërish “nuses” dhe e shan keq. Shihni çfarë i thotë në foton e fundit! [FOTO]

Rihanna nuk zë mend, Noizy nuk i ndahet sërish “nuses” dhe e shan keq. Shihni çfarë i thotë në foton e fundit! [FOTO]

Publikuar më: 20:45 06-12-2017

Përveç se është një nga reperat më të mirë shqiptarë, sensi i humorit i Noizy-t është për t’u admiruar. Prej muajsh na ka treguar që ka fiksim Rihannën të cilës i ka vënë epitete të ndryshme, si nuse apo edhe buçe, mirëpo komenti i fundit është shumë epik. RiRi ka postuar një foto ku ka treguar çorapet e saj të bardhë Gucci që shndërrijnë, por mesa duket kjo foto nuk i ka pëlqyer reperit shqiptar dhe i ka shkruar: “Katunare dreqit”.

zinjo.jpg


Sa shpejt kaloi nga “nuse” në “katunare”...

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015799999237061
    array(1) { ["section"]=> string(116) "rihanna-nuk-ze-mend-noizy-nuk-i-ndahet-serish-nuses-dhe-e-shan-keq-shihni-cfare-i-thote-ne-foton-e-fundit-foto-44143" }