INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna nuk heq dorë nga kilogramët e tepërt, shikoni si u duk në ‘Coachella’ [FOTO]

Rihanna nuk heq dorë nga kilogramët e tepërt, shikoni si u duk në ‘Coachella’ [FOTO]

Publikuar më: 09:59 16-04-2018

Shtimi në peshë i këngëtares së konsideruar prej vitesh të tëra ‘sexy’, ishte diçka e papritur për të gjithë.

Edhe pse vetë Riri është shprehur se shtimi në peshë është si pasojë e një problemi që ka në tretje, fansat nuk po e pëlqejnë më këngëtaren në këtë formë fizike. E njëjta gjë ndodhi edhe me paraqitjen e fundit që pati në ‘Coachella’ ku ajo që binte në sy ishte vetëm shëndeti i tepërt duke lënë një shije të keqe tek fansat. Megjithatë, duket se Rihanna ndjehet mjaft mirë me këtë peshë dhe nuk ka ndërmend të ndryshojë. Ndaj, do t’iu duhet të mësoheni me të.

afsdrfert.png

plokijnm.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084588527679443
    array(1) { ["section"]=> string(85) "rihanna-nuk-heq-dore-nga-kilogramet-e-tepert-shikoni-si-u-duk-ne-coachella-foto-55363" }