INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna me super linjë të të brendshmeve! Zgjedh për të reklamuar...[VIDEO]

Rihanna me super linjë të të brendshmeve! Zgjedh për të reklamuar...[VIDEO]

Publikuar më: 12:49 01-05-2018

Ashtu siç e lajmëroi publikisht, tashmë Rihanën nuk do ta identifikojmë më vetëm si një divë të muzikës, por ajo do të sjelli për publikun edhe linjën e të brendshmeve të quajtur “Savage x Fenty”.

Koleksioni i të brendshmeve pritet të lançohet në datën 11 maj dhe ka qenë pikërisht faqja “Savage x Fenty” e cila me një video të publikuar në Insta ka shfaqur reklamimin dhe fakti që bën përshtypje është zgjedhja e modeleve të bëshme për të prezantuar linjën e të brendshmeve.

“Savages vijnë në të gjitha format dhe madhësitë në 11 maj 2018”, shkruan Rihanna në postimin e linjës së saj të të brendshmeve.

Shumë popullore Riri! Këngëtarja mesa duket ka zgjedhur të lançojë në treg veshmbathje për të gjithë duke hedhur poshtë paragjykimet.

 

savages come in all shapes and sizes!! ya ready? @savagexfenty MAY.11.2018

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032289028167725
    array(1) { ["section"]=> string(76) "rihanna-me-super-linje-te-te-brendshmeve-zgjedh-per-te-reklamuar-video-56895" }