INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna krah për krah me futbollistin shqiptar: Më solle fat [FOTO]

Rihanna krah për krah me futbollistin shqiptar: Më solle fat [FOTO]

Publikuar më: 17:40 04-02-2018

Kohën e lirë, Rihanna e ka shfrytëzuar për pak futboll dhe futboll të mirë madje.

Nuk e dimë nëse me të vërtetë është tifoze e Arsenalit, apo thjesht i ka rënë rruga nga Londra, por Rihanna ishte mbrëmë në tribunën e stadiumit “Emirates” për të mbështetur topçinjtë e Londrës në ndeshjen e fituar 5-1 ndaj Evertonit.

Sigurisht që futbollistët nuk mund të mos shfrytëzonin këtë rast për të shkrepur disa foto me yllin e muzikës dhe një prej tyre ishte edhe futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi.
Ky i fundit ka postuar në rrjetet sociale ka postuar një fotome Rihannën, të cilën e ka falënderuar për mbështetjene sepse sipas tij ishte fatsjellëse.

hana.png

rihana.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010493993759155
    array(1) { ["section"]=> string(70) "rihanna-krah-per-krah-me-futbollistin-shqiptar-me-solle-fat-foto-49365" }