INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna kopjon Noizyn? [FOTO]

Rihanna kopjon Noizyn? [FOTO]

Publikuar më: 08:10 28-10-2017

Ai nuk lë rast pa e përmendur, madje lë edhe komente ngacmuese në llogarinë e saj në Instagram, ndaj duket se në shenjë hakmarrjeje, ajo ka vendosur t'i "vjedhë" një detaj.

Noizy dhe Rihanna mund t'ju përkasin dy botëve të ndryshme kur bëhet fjalë për standartet dhe dimensionet ku veprojnë, por janë disa gjëra që i lidhin. Kështu, përveç muzikës edhe pasioni për biznesin dhe hapja e një linje veshjesh është ajo që i bën bashkë. Ndërsa në Shqipëri kemi 'Illyrian blood line", Rihanna në Amerikë është përfaqësuese e "Fenty". Interesantja është se që të dyja linjat ka qëlluar të kenë një detaj të përbashkët; simbolin e shqiponjës.

yjui.png

Sigurisht, mund ta kuptojmë në rastin e Noizyt si nacionalist që është, po Rihanna çfarë shpjegimi do të jepte për këtë? /intv.al/

23023439_10212412861869924_1121496170_n.jpg

cgjyj.png

Article Logic
Execution time: 0.00352120399475
array(1) { ["section"]=> string(32) "rihanna-kopjon-noizyn-foto-40238" }