INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna kapet mat ndërkohë që puthet dhunshëm me të dashurin e ri! [FOTO]

Rihanna kapet mat ndërkohë që puthet dhunshëm me të dashurin e ri! [FOTO]

Publikuar më: 09:45 28-06-2017

Ka kaluar pak kohë që kur bukuroshja nga Barbadosi ishte përfolur për lidhje romantike me ndonjë mashkull.

Dhe duekt se këtë herë Rihanna ka vendosur që të kthehet dhunshëm në aksion. Ashtu siç vetëm vajza e keqe Riri di të bëjë. Ylli i muzikës RnB është kapur mat ndërkohë që puthej në mënyrë shumë pasionante me një mashkull të panjohur në krah të pishinës. Edhe pse ndoshta thjesht e kanë kapur në një moment të keq, kur Rihanna dukej se i ishte futur “punës” me kokë. Dhe duke gjykuar nga gotat me shampanjë në anë të pishinës që janë të mbushura plot, dyshja vështirë se i ka hequr për ndonjë çast duart (dhe gjërat e tjera) nga njëra-tjetri.

ri1.jpg

ri2.jpg

ri3.jpg

ri4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029158592224121
    array(1) { ["section"]=> string(76) "rihanna-kapet-mat-nderkohe-qe-puthet-dhunshem-me-te-dashurin-e-ri-foto-31183" }