INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Rihanna është në dashuri me të”! Shihni ç’ka bërë i dashuri bilioner për këngëtaren! [FOTO]

“Rihanna është në dashuri me të”! Shihni ç’ka bërë i dashuri bilioner për këngëtaren! [FOTO]

Publikuar më: 14:36 30-06-2017

Bukuroshja nga Barbadosi u ka thënë miqve se “është në dashuri” me të dashurin e saj të ri, Hassan Jameel.

Dhe nuk është dhe aq e vështirë të shihet pse Rihanna është tërësisht e trullosur pas biznesmenit arab, pasi bëhet me dije se ai “i dërgoi një arush në një distancë prej gjysmës së botës në një avion privat të boshatisur”, vetëm për t’i bërë asaj përshtypje. Bilioneri, familja e të cilit ka të drejtën për të shpërndarë automjetet Toyota në Arabinë Saudite, i bëri përshtypje këngëtares 29 vjeçare me “gjestet e mëdha romantike dhe serioze”. Dhe për sa kohë që paratë nuk mungojnë, çdo gjë mund të realizohet.

teddy.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013101100921631
    array(1) { ["section"]=> string(92) "rihanna-eshte-ne-dashuri-me-te-shihni-c-ka-bere-i-dashuri-bilioner-per-kengetaren-foto-31405" }