INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna e shëndoshë dhe si e tërbuar në përformancën “live”, shihni si bëhet objekt talljeje në internet [FOTO / VIDEO]

Rihanna e shëndoshë dhe si e tërbuar në përformancën “live”, shihni si bëhet objekt talljeje në internet [FOTO / VIDEO]

Publikuar më: 20:36 29-01-2018

“Vajza e keqe” RiRi di si të elektrizojë publikun!

Nëse ka një këngëtare që di t’i përshtatet çdo lloj skene, ajo është Rihanna. Këngëtarja nga Barbadosi teksa po këndonte këngën “Wild Thoughts” në Grammy Awards i dha të gjithë egërsinë e saj skenës në Madison Square Garden me një veshje rozë të guximshme.

Ajo nuk u përmbajt fare me performancën e saj të mrekullueshme e të çmendur njëkohësisht edhe pse gjoksi gati sa nuk i doli nga fustani rozë i hapur që i tregonte pak kilet e tepërta.  

rihu.jpg

Pikërisht imazhi dhe performanca e saj, u komentua shumë në rrjetet sociale dhe fansat krijuan menjëherë meme komike pas shpërthimit të “vajzës së keqe” Riri në skenë.

 

mewhen.jpg

 

sjhok.jpg

 

aunti.jpg

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të provojë gjërat e ndaluara gjatë një shfaqjeje.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032999515533447
    array(1) { ["section"]=> string(118) "rihanna-e-shendoshe-dhe-si-e-terbuar-ne-performancen-live-shihni-si-behet-objekt-talljeje-ne-internet-foto-video-48847" }