INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna dhe Childish Gambino sjellin një histori dashurie në kinema! Ja pamjet e para nga traileri i filmit[VIDEO]

Rihanna dhe Childish Gambino sjellin një histori dashurie në kinema! Ja pamjet e para nga traileri i filmit[VIDEO]

Publikuar më: 15:51 26-11-2018

Pas në muajin Gusht, Rihanna dhe Donald Glover ishin fotografuar së bashku në Cuba, dhe të gjithë filluan të thonin se ata kishin një projekt të ri së bashku. 

Tashmë sipas mediave është e sigurtë që ne kemi një film rrugës i titulluar: Guava Island. 

Donald Glover solli premierën e trailerit të filmit në një koncert të tij në Zelandën e Re dhe një fanse e ka shpërndarë atë në Twitter.

Në klipin e shkurtër, ne mund të shohim se Glover është duke kënduar dhe duke i rënë kitarës, përpara se gjërat të bëhen akoma dhe më shumë intime dhe intensive, duke u kthyer në një histori dashurie

Filmi ka si regjisor Hiro Murai, që ka qenë bashkëpunëtor i mëparshëm i Glover dhe nuk është konfirmuar ende nga burime zyrtare nëse filmi do titullohet: Guava Island apo jo, thotë revista prestigjioze Complex.

rihanna_and_gambino.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084168910980225
    array(1) { ["section"]=> string(118) "rihanna-dhe-childish-gambino-sjellin-nje-histori-dashurie-ne-kinema-ja-pamjet-e-para-nga-traileri-i-filmit-video-79871" }