INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna “çmend” rrjetin vetëm me të brendshme seksi, këngëtari i njohur shqiptar ka diçka për t’i thënë, jo Noizy: E ke në... [FOTO]

Rihanna “çmend” rrjetin vetëm me të brendshme seksi, këngëtari i njohur shqiptar ka diçka për t’i thënë, jo Noizy: E ke në... [FOTO]

Publikuar më: 19:19 10-05-2018

Atë që nuk ia thotë Noizy, sapo ia tha ky këngëtar njohur shqiptar! 

Këngëtarët shqiptarë s’po i ndahen Rihannës!

Ajo është padiskutim një nga femrat më seksi në botë dhe inspirim për shumë vajza të tjera të cilat do ëndërronin te ecnin në hapat e këngëtares nga Barbadosi. Çdo lëvizje e saj komentohet gjerësisht në mediat online e RiRi është bërë “epiqendra” e lajmeve rozë!

Përveç se një këngëtare e suksesshme, Rihanna është edhe një biznesmene që po korr sukses me linjën e saj të rrobave dhe së fundmi ka lajmëruar që do të lançojnë koleksionin e saj të të brendshmëve. Pikërisht lidhur me këtë, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet me të brendshme seksi ku lajmëron se koleksioni “savagexfenty” do të lançohet sonte në mesnatë.

Fansat vërshuan menjëherë në komente, por në listën e shumtë të tyre ishte edhe këngëtari i njohur shqiptar Dilan Reka, i cili i shkroi: E ke në terezi ti o bomb...

dild.jpg

Po Noizy kur do i shkruajë sërish “nuses”?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078859329223633
    array(1) { ["section"]=> string(128) "rihanna-cmend-rrjetin-vetem-me-te-brendshme-seksi-kengetari-i-njohur-shqiptar-ka-dicka-per-t-i-thene-jo-noizy-e-ke-ne-foto-57965" }