INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna “çmend” paparacët dhe mundohet të fshehë unazën me diamante [FOTO]

Rihanna “çmend” paparacët dhe mundohet të fshehë unazën me diamante [FOTO]

Publikuar më: 21:09 22-12-2017

“U fejua Rihanna?” … Këngëtarja ‘trondit’ rrjetin me format perfekte…

Kjo është pyetja qe çdokush e ka bërë dhe akoma nuk ka një përgjigje. Këngëtarja nga Barbados është shfaqur të enjten mbrëma n koncertin e parashikuar të Jay-Z në Los Angeles dhe me veshjen e saj ka “çmendur” paparacët të cilët po mundoheshin t’i kapnin në foto unazën me diamante. Rihanna ishte shumë e kujdesshme ne këtë pjesë edhe po mundohej ta fshehtë./intv.al/ 

riri_1513956172-4293177.jpg

riri3_1513956183-6478078.jpg

riri2_1513956179-9328844.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026168823242188
    array(1) { ["section"]=> string(76) "rihanna-cmend-paparacet-dhe-mundohet-te-fshehe-unazen-me-diamante-foto-45671" }