INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Rezistenca detyrë, ne jemi fara e demokracisë’. Pankartat pikante të studentëve në protestë [FOTO/VIDEO]

‘Rezistenca detyrë, ne jemi fara e demokracisë’. Pankartat pikante të studentëve në protestë [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 10:53 07-12-2018

Marshimi i protestës dhe pankartat që kanë zgjedhur në këtë ditë të tretë të protestës janë mbajt të goditura nga studentët. Që prej orës 9:00 studentët e të gjitha Universiteteve publike kanë nisur marshimin drejt Ministrisë së Arsimit

Më poshtë ne kemi zgjedhur disa prej pankartave më të goditura të studentëve.

VESHKAAAAAA.jpg

FARA_E_PROTESTES.jpg

SALA_BOSHS.jpg

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007951021194458
    array(1) { ["section"]=> string(99) "rezistenca-detyre-ne-jemi-fara-e-demokracise-pankartat-pikante-te-studenteve-ne-proteste-foto-80920" }