INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi shqiptar emocionon me këngën kushtuar nënës së tij! [VIDEO]

Reperi shqiptar emocionon me këngën kushtuar nënës së tij! [VIDEO]

Publikuar më: 23:18 02-12-2018

Me tekst nga Agron dhe Driton Beqiri, këngëtari Aggro vjen me një projekt të ri të titulluar ‘Nostalgji’. Një këngë me mjaft shije në këtë ditë të fundit vjeshte duket se po ngroh veshin e dëgjuesit shqiptarë. Kjo këngë vjen dedikim nënës së tij dhe shumë dëgjues janë emocionuar pafund teksa e kanë dëgjuar.

Agron Beqiri apo i njohur me emrin e artit Aggro vjen me këtë projekt ndërkohë që paralajmëron edhe këngë të tjera të cilat është duke i bë gati por që pritet nga viti i ardhëshëm t’i hedh në tregun muzikorë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00885009765625
    array(1) { ["section"]=> string(69) "reperi-shqiptar-emocionon-me-kengen-kushtuar-nenes-se-tij-video-80512" }