INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi i njohur shqiptar lë muzikën për aktrimin? Njihuni me projektin e tij më të ri [FOTO]

Reperi i njohur shqiptar lë muzikën për aktrimin? Njihuni me projektin e tij më të ri [FOTO]

Publikuar më: 13:13 08-09-2018

Dukej aq i apasionuar pas muzikës sa nuk mendohej se do ta linte për t’u marrë me diçka tjetër. Por ja që reperi i njohur ka njoftuar se shumë shpejt do të jetë pjesë e një filmi i cili do të transemtohet në kinematë shqiptare. Filmi ka regjisor Genc Berishën dhe kasti i aktorëve përfshin emra të njohur të kinematografisë shqiptare. “Diamanti” duket se do të jetë film i zhanerit aksion dhe në 25 tetor do të shfaqet për publikun shqiptar në Cineplexx. Ka qenë vetë Majk që ka publikuar posterin ën rrjetet e tij sociale ku do të na tregojë se di ta bëjë po aq mirë edhe aktrimin.

 661586BE-B869-4DF9-B0C9-D2BC412BF2E3.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033679008483887
    array(1) { ["section"]=> string(93) "reperi-njohur-shqiptar-le-muziken-per-aktrimin-njihuni-me-projektin-e-tij-me-te-ri-foto-70890" }