INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rënie temperaturash dhe...mësoni si do jetë moti nesër! [FOTO]

Rënie temperaturash dhe...mësoni si do jetë moti nesër! [FOTO]

Publikuar më: 18:11 13-06-2018

Kthjellime dhe vranësira kalimtare vijojnë ndikimin deri në mesditë kur vranësirat fuqizohen në zonat Lindore duke sjellë shira të përkohshëm. Vonë pasdite dhe gjatë natës, kthjellimet me vranësira kalimtare ri-kthehen në të gjithë territorin shqiptar.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë në orët e mëngjesit dhe mesditës duke variuar nga 13 në 32°C. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perëndimor duke ruajtur në det dallgëzimin deri 2 ballë.

wine.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031909942626953
    array(1) { ["section"]=> string(63) "renie-temperaturash-dhe-mesoni-si-do-jete-moti-neser-foto-61650" }