INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Regjisori i klipit më të ri të Jonida Maliqit ''N'Errësirë'' tregoi ekskluzivisht për IN Traffic disa detaje që nuk i dinim [VIDEO]

Regjisori i klipit më të ri të Jonida Maliqit ''N'Errësirë'' tregoi ekskluzivisht për IN Traffic disa detaje që nuk i dinim [VIDEO]

Publikuar më: 17:43 23-05-2018

Sot në emisionin IN Traffic nga Anisa Bega në IN Radio 105.7 ishte i ftuar modeli, regjisori dhe DJ,Donald Braho (DABÓ).

f06ff940-ce93-4795-96d1-8c9c860094fb.jpg

Një detaj që ne nuk e dinim është se ajo e ka lajmëruar që para 2 vjetësh për të realizuar këtë klip, pasi Donaldi nuk pëlqen të bëjë një punë shpejt, nëse vetë nuk është i bindur.

707b591d-2d48-4b1d-9685-00f9e07f873e.jpg

Për më tepër shikoni video-n më poshtë, në lidhje me detajet e tjera të këtij klipi:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081150531768799
    array(1) { ["section"]=> string(110) "regjisori-i-klipit-me-te-ri-te-jonida-maliqit-n-erresire-tregoi-ekskluzivisht-per-in-traffic-disa-detaje-59339" }