INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rebelimi i Berishës live: Ke qeshje të të sëmurit psiqik, vagabond… [VIDEO]

Rebelimi i Berishës live: Ke qeshje të të sëmurit psiqik, vagabond… [VIDEO]

Publikuar më: 11:37 10-05-2018

Edhe gjatë kësaj të enjteje séance plenae është shoqëruar me tensione mes mazhorancës dhe opozitës.

Pas ndëprerjes së parë të seancës nga kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka qenë Sali Berisha i cili në faqen e tij në Facebook ka bërë lidhje direkte nga salla e seancave, teksa deputetët e opozitës janë mbledhur rreth foltores ku ndodhej kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Berisha ka lexuar fjalimin e tij në Facebook, pa patur mundësinë e medias, ku thotë se ai ka folur vitin e kaluar për vëllain e Fatmir Xhafajt, të cilët sipas tij kryeministri Rama i mohonte.

“Rama ka fshehur kërkesën për ekstradim nga Venezuela të Agron Xhafës, vëllait të ministrit të Brendshëm”, tha Berisha.

Ndër batutat e Berishës drejtuar Ramës, ish-kryeministri shprehet se Rama ka humbur gjumin si Makbethi. Dhe madje gjatë fjalimit i drejtohet herë pas here Edvin droga, vagabond, kalbësirë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028550624847412
    array(1) { ["section"]=> string(76) "rebelimi-i-berishes-live-ke-qeshje-te-te-semurit-psiqik-vagabond-video-57907" }