INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Real Madrid “nuk di ku të çojë lekët”, vendos ekrane të reja në tualet[VIDEO]

Real Madrid “nuk di ku të çojë lekët”, vendos ekrane të reja në tualet[VIDEO]

Publikuar më: 14:25 07-11-2018

Sot, dihet që inovacioni është kryefjala e tregut botëror dhe të qënurit në të njëjtin hap me kohën është mjaft e rëndësishme. Në “Santiago Bernabeu” stadiumi gjigand i Real Madridi-t mesa duket e ka tepruar pak me teknologjitë e saj të fundit.

Madrilenët kanë vendosur që tifozat e tyre, të mos humbasin as edhe një minutë nga ndeshja dhe për këtë zgjidhja ideale ishte vendosja e disa ekraneve në tualet, pikërisht në vendet ku meshkujt urinojnë.

Një video e publikuar nga e përditshmja spanjolle AS tregon ekranet, ku shfaqet logoja e Real Madridit dhe më pas një video ku u tregohet tifozëve ku duhet të shënjestrojnë për të çuar urinën. Mjaft fantastike apo jo?

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029850006103516
    array(1) { ["section"]=> string(79) "real-madrid-nuk-di-ku-te-coje-leket-vendos-ekrane-te-reja-ne-tualet-video-77928" }