INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Rambo V’’ gati! Sylvester Stallone zbulon më shumë nga skenat e xhirimit...[FOTO]

‘’Rambo V’’ gati! Sylvester Stallone zbulon më shumë nga skenat e xhirimit...[FOTO]

Publikuar më: 12:03 04-10-2018

Një seri filmash e cila ka gozhduar pas ekranit shumë fansa të filmave aksion dhe kjo për serinë e ngjarjeve të sjella nën adrenalinën e sulmeve dhe plumbave.

“Rambo” quhet personazhi kryesor i serisë së filmave, i luajtur nga aktori Sylvester Stallone, historia e të cilit ka nisur me prezantimin e serisë së parë të filmit në vitin 1982, i titulluar “First Blood”.

Tashmë seria e pestë e “Rambo”, ka filluar xhirimet dhe ka qenë Stallone i cili me postimet në Instagram, ka zbuluar më shumë nga sheshi i xhirimit ku shfaqet mbi kalë me flokë të shkurtra.

Mësohet se filmi do të shfaqet për herë të parë në vjeshtën e vitit 2019./intv.al/

xg_s5.PNG

 

xfgh_6.PNG

 

t57u.jpg

 

aew.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079569816589355
    array(1) { ["section"]=> string(80) "rambo-v-gati-sylvester-stallone-zbulon-me-shume-nga-skenat-e-xhirimit-foto-74045" }