INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama uron mirëmëngjesi me “infrastrukturën rrugore” [FOTO]

Rama uron mirëmëngjesi me “infrastrukturën rrugore” [FOTO]

Publikuar më: 11:54 03-01-2018

Edi Rama lajmëron se rrugët në zonën turistike të Ishmit janë të gjitha të përfunduara, duke plotësuar të gjithë infrastrukturën rrugore në këtë zonë. Nëpërmjet një statusi në facebook, Edi Rama uroj një ditë të mbarë me aksin e fundit që po asfaltohet në këtë zonë, duke bërë kështu siç thotë Kryeministri, që të gjitha akset e kësaj zone të jenë të asfaltuara.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje të rrugës së re Lalëz-Biz-Drac-Kepi i Rodonit që është pranë përfundimit duke plotësuar të gjithë infrastrukturën rrugore të zonës turistike të Ishmit në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë ?”

 

rama_uron_mirmengjes.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00087714195251465
    array(1) { ["section"]=> string(60) "rama-uron-miremengjesi-me-infrastrukturen-rrugore-foto-46519" }