INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama: Strukturat e shtetit të gjithë në aksion për të normalizuar situatën

Rama: Strukturat e shtetit të gjithë në aksion për të normalizuar situatën

Publikuar më: 10:32 01-12-2017

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar punën e bërë nga strukturat e shtetit për të evakuar banorët në zonat e përmbytura. Rama ka zgjedhur të postoj disa foto që tregojnë momentet kur punonjësit e ushtrisë dhe emergjencave civile largojnë banorët nga shtëpitë e përmbytura nga dalja e lumenjve nga shtrati. “Mirëmëngjes dhe me këto pamje të aksionit të të gjithë strukturave të shtetit për të normalizuar situatën e shkaktuar nga reshjet dhe gjendur pranë njerëzve të prekur, ju uroj një ditë të mbarë”-shkruan kryeministri shqiptar.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00098514556884766
    array(1) { ["section"]=> string(79) "rama-strukturat-e-shtetit-te-gjithe-ne-aksion-per-te-normalizuar-situaten-43567" }